Haberler

BAŞKANIN MESAJI

Ruhu güzel babam şöyle derdi: "Kurduğun işte kul hakkı olmasın ve işin 40 yıla ulaşabilsin. Bir kurum 40 yılı geride bırakırsa ondan sonra ölmez. Çünkü artık kurumsallaşmıştır". Akkanat Holding de 25 yılını doldurdu ve geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Anadolu'nun güzelliği, insanının çalışkanlığı ve yaratıcılığıyla öğretmenlik yaptığım dönemlerde tanıştım. O zamandan beri de ne ben onları bıraktım ne de onlar beni. Akkanat Holding de 25 yıldır Anadolu'nun gelişmesi, kalkınması, istihdamın sağlanması, göçün durması için yatırımlarını hep doğduğu topraklarda gerçekleştirdi.

İç Anadolu'nun kızgın topraklarını yatırımlarıyla yeşertmeye çalıştık, hala da çalışıyoruz. Başarımızın sırrı bu ülke topraklarına olan sevgimiz ve Anadolu insanına olan güvenimizde yatıyor. Öğretmenliğim sırasında farkettiğim bir diğer gerçek de ülkemizin eğitim alanındaki yoksulluğuydu. Teknolojinin, bilginin ve eğitimin hiç olmadığı kadar önemli olduğu bir çağda yaşıyoruz. Akkanat Holding, kurulduğu günden bu yana bu amaçla eğitime büyük bir destek verdi, vermeye devam ediyor. Çünkü, eğitime destek olmanın; insanlar için su ve hava kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

Akkanat Holding'in gücü çalışanlarından geliyor. Çalışanlarımızın yaratıcılığı, çalışkanlığı ve bitmek tükenmez enerjisi en büyük silahımız. 25 yılı onlarla birlikte geride bırakıyoruz ve emin adımlarla 40. yılımıza doğru ilerliyoruz. Biz, Mevlana'nın çocukları olduğumuza inanıyoruz. Mevlana'nın bize kazandırdığı inanç ve değerler sayesinde, kazandığımızı paylaştığımız sürece büyümeye, gelişmeye, geliştirmeye devam edeceğimize inanıyoruz.

ALİ AKKANAT
Yönetim Kurulu Başkanı


YÖNETİM KURULU


Ali AKKANAT

Yönetim Kurulu Başkanı


Kamil AKKANAT

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı